شهروز سمیعی طراح سایت-شهروز سمیعی برنامه نویس سایتشهروز سمیعی طراح سایت-شهروز سمیعی برنامه نویس سایت-سئو سایت
سئو سایت

تاثیر قدرت دامنه در وب سایت و نتایج سئو سایت

دامنه ها با توجه سئو انجام شده بروی وب سایت و کلی مسائل دیگر دارای قدرت میشوند . حال این قدرت دامنه به چه کاری میاید و چه تاثیری در وب سایت من دارد ؟

تاثیر قدرت دامنه در وب سایت و نتایج سئو سایت

تاثیر قدرت دامنه در وب سایت و نتایج سئو سایت

دامنه ها با توجه سئو انجام شده بروی وب سایت و کلی مسائل دیگر دارای قدرت میشوند . حال این قدرت دامنه به چه کاری میاید و چه تاثیری در سئو وب سایت شما دارد ؟

تا حالا برای شما پیش آمده که یک وب سایت هر مقاله ای را در سایت خود منتشر میکند حتی بدون ارتباط با کلیت وب سایت ، در جستجو های گول در صفحه اول گوگل نمایش داده میشود ؟ وب سایت مورد نظر به دلیل داشتن تعداد بازدیدهای بالا با IP های مختلف ، لینک سازی های داخلی و خارجی ، تبلیغات دیجیتال و سنتی ، دارای قدرت دامنه بالا است و همین مسئله باعث شده است که هر مقاله ای را منتشر کند در صفحه اول گوگل نمایش داده میشود .

پس این مسئله را در نظر بگیرید که نوشتن مقاله دست اول و کپی نشده برای هدایت کاربر به وب سایت شما است . اگر قدرت دامنه شما بالا باشد مقاله شما در نتایج جستجو در بالاترین حد قرار میگیرد و اگر کپی شده باشد نتیجه مناسبی را دریافت نمیکنید . پس با استفاده از تکنیک های مختلف سئو ، قدرت دامنه وب سایت خود را بالا ببرید .

چگونه سئوکار شویم

چگونه سئوکار شویم

تاثیر مقاله نویسی در سئو سایت

تاثیر مقاله نویسی در سئو سایت

;