شهروز سمیعی طراح سایت-شهروز سمیعی برنامه نویس سایتشهروز سمیعی طراح سایت-شهروز سمیعی برنامه نویس سایت-سئو سایت
سئو سایت

سئو سایت

بعد از راه اندازی وب سایت مهترین عامل در رشد و ارتقا سطح دسترسی کاربران از طریق گول به وب سایت ، سئو سایت میباشد . در صورتی که سئو سایت به درستی و اصولی انجام شده باشد نتیجه مطلوبی را دریافت میکنید .

سئو سایت

سئو سایت

بعد از راه اندازی وب سایت مهترین عامل در رشد و ارتقا سطح دسترسی کاربران از طریق گول به وب سایت ، سئو سایت میباشد . در صورتی که سئو سایت به درستی و اصولی انجام شده باشد نتیجه مطلوبی را دریافت میکنید . ولی دریافت نتیجه مطلوب و آمدن در نتایج سرچ گوگل احتیاج به زمان زیاد دارد . 

انتظار این را نداشته باشید که در مدت زمان 1 الی 2 ماه کلمات کلیدی شما در نتایج سرچ گوگل نمایش داده شود . یک وب سایت تازه راه اندازی شده که سئو سایت به خوبی بروی آن اجرا شده باشد 6 الی 12 ماه زمان احتیاج دارد با توجه به سختی کلمه کلیدی در نتایج سرچ گوگل ظاهر شود . سئو سایت مسئله ایی نیست که با یک بار مقاله نویسی و ایجاد چند لینک نتیجه بدهد . 

یک زمانی هست که وب سایت شما اصلا نتیجه ایی در کلمات کلیدی در سرچ گوگل را ندارد و زمانی است که کلمه کلیدی شما در نتایج وجود دارد ولی در صفحات پایینتر گوگل است .

حالت اول سخت تر است و احتیاج به تلاش و زمان بیشتری در سئو کردن سایت دارد تا کلمه کلیدی مورد نظر شما در نتایج سرچ گوگل ظاهر شود . سئو سایت شما میبایست بدرستی بررسی شود و نواقص آن برطرف شود ، مقالات مرتبط بصورت منزم در وب سایت ایجاد شود و لینک سازی های داخلی و خارجی در طول زمان ایجاد شود .

نکته مهم در لینک سازی جهت بهبود سئو سایت اینست که مثلا 300 لینک بصورت یکجا ایجاد نشود و این لینک سازی در طول زمان ، مثلا 2 ماه ایجاد شود زیرا گوگل به شدت بروی ساخت لینک خارجی بصورت مزرعه لینک حساس است و با انجام اینکار در زمان کوتاه نتیجه مثبتی نمیگیرید .

در حالت دوم که کلمه کلیدی شما وجود دارد ولی میبایست به صفحه بالاتری از نتایج سرچ گوگل انتقال داده شود همین مراحل لینک سازی و مقاله نویسی باید انجام شود ولی کار راحتری در پیش رو دارید چون نتیجه از قبل به وجود آمده است و فقط شما باید قدرت دامنه و کلمات کلیدی خود را بالاتر ببرید و سعی کنید کاربران بیشتری را بسمت وب سایت خود منتقل کنید .

چگونه سئوکار شویم

چگونه سئوکار شویم

تاثیر مقاله نویسی در سئو سایت

تاثیر مقاله نویسی در سئو سایت

;